Martina Rigová-Stredová, nová 9% poradkyňa 

11.12.2018

"Verím, že všetko v živote človeka sa stane presne v ten správny čas, čas kedy je na to už pripravený. Potvrdilo sa mi to v mojom živote už niekoľko krát a Eurona nebola výnimkou."

Práve som bola tehotná s naším druhým dieťatkom a keďže to mal byť chlapec, vybrala som sa vytriediť veci po dcérke. Už dávno predtým než som ich uskladnila som vedela, že aviváže môžu na veciach spôsobiť žlté fľaky a tak som sa im vyhýbala. No na moje prekvapenie napriek tomu, že som ich nepoužívala a veci odkladala len čisté, som každý druhý kus vybrala fľakatý!

Vtedy som narazila na Modrom Koníkovi zrovna na diskusiu s touto témou a tam som spoznala moju sponzorku, Milku Čamborovú. Milka mi všetko vysvetlila a ponúkla mi možnosť vyskúšať si Euronu doma na vlastnej koži. Poslala mi vzorky agenta, univerzál, čistič na riad a na moju žiadosť aj prášok na pranie keďže som chcela hlavne vedieť ako vonia. Onedlho na to nasledovala moja registrácia spolu s prvou objednávkou, a keďže ma Eurona zaujala rozhodla som sa plniť aj Úspešný Štart.

Eurona bola láska na prvé vyskúšanie, no aj napriek tomu prvá registrácia prišla až po mojom ukončení ÚŠ. Momentálne som v Eurone necelého polroka a postupne si plním svoje ciele. A aký je môj najvyšší cieľ? Byť po materskej dovolenke sebestačná a nemusieť si zháňať prácu. Dúfam, že mojou prácou sa stane Eurona.