O mne

Kto som a prečo som sa rozhodla spolupracovať práve s Euronou?

Volám sa Miloslava Čamborová a som obyčajná mamina, ktorá sa rozhodla niečo nové vyskúšať a zmeniť v svojom živote. Mám dve deti, dcéru a syna... Počas rodičovskej dovolenky s mladším synom som sa aj ja obzerala po možnosti prívyrobku, nejakej práci na doma, podobne ako iné maminy. Práve môj syn Romanko bol a stále je môj silný hnací motor, prečo som sa rozhodla aj pre aktívnu spoluprácu. Narodil sa nám totiž predčasne a prežili sme si s ním množstvo rôznych komplikácií a ešte stále nie je všetko tak, ako by malo byť. Nad mojím návratom do práce po rodičovskej dovolenke visel veľký otáznik ... Či som sa do nej napokon vrátila vám prezradím v príbehu :-)


Teraz sa už pohodlne usaďte a prečítajte celý môj príbeh od úplného začiatku: 


"...Môj príbeh s Euronou sa začal písať v máji 2017...

Všetko to však začalo ešte predtým vďaka jednej voňavej sašetke, ktorú raz dostala dcéra v narodeninovom balíčku. Krásne voňala, no po čase však už jej voňavá sila v otvorenom priestore vyprchala. Znova som ju zacítila vždy pri upratovaní, zotieraní prachu z parapety v detskej izbe. A jedného dňa takto pri upratovaní som zatúžila spoznať Euronu a jej výrobky ešte viac... Od teraz už mojej sponzorky som dostala všetky informácie na začiatok, vysvetlila mi výhody a dala domov k otestovaniu vzorky výrobkov.

Všetko tak krásne voňalo, bola som unesená a z toho množstva aviváži som nevedela ktorú vybrať skôr ...Hneď som vedela, že toto proste chcem a potrebujem mať doma. Po príchode domov som vzorky otestovala a rovno začala špekulovať nad prvou objednávkou....Chcela som samozrejme neplatiť poštovné a takisto som chcela získať aj box aviváži zdarma...No pre maminku na rodičovskej to bolo na prvýkrát celkom dosť peňazí a keďže som človek, ktorý hľadá spôsoby ako by to šlo a nie dôvody ako to nepôjde, ukázala som katalóg mojej mame a sestre, ktoré si takisto niečo vybrali a pomohli mi nazbierať moju prvú 100b objednávku...A potom prišiel ten pamätný deň - piatok 12.5.2017 a s ním aj moja prvá objednávka a registrácia.

...Jednoducho keď niečo chcem, idem si za tým, proste doma je to so mnou niekedy sranda :D

Prešlo pár dní a môj prvý voňavý balík som mala doma, hneď som začala výrobky skúšať a používať , potom prišli prvé fotky pred a po, najlepšia je predsa vždy osobná skúsenosť. Ako prvé prešla očistou moja pračka. Po dôkladnom vyčistení a pochopení prečo z nej pri čistení išlo to čo išlo, už mi doslova bolo ľúto sypať do nej niečo iné ako Euronu...Potom som chcela aj ďalšie darčeky za úspešný štart, ktorý sa mi podaril splniť už aj vďaka prichádzajúcim objednávkam od prvých zákazníčok, ktoré chceli výrobky vyskúšať a takisto som začala voňavé výrobky používať aj ako darčeky pre rodinu, priateľov, známych a postupným prechodom v domácnosti už len na Euronu a musím priznať, drogéria z obchodu mi už vôbec nechýba, stratila som prehľad o cenách a už vôbec mi nechýbajú vysušené ruky pri umývaní rúk a riadov bežnou komerciou, fľakov na detskom oblečení sa už nedesím...

Už počas plnnia úspešného štartu som vedela, že od Eurony chcem niečo viac ako len voňavé výrobky do svojej domácností a potom to prišlo, prvé registrácie a s nimi aj postup na prvý, druhý provízny stupienok a balíky boli zas o kúsok lacnejšie ako "len" 25% maržu...Potom prišla 9%, to už bola krása, za voňavé balíky som nedoplácala skoro nič...A hoci som sa na tejto pozícií zdržala trošku viac ako som plánovala, o to viac si to užívam teraz.

A čo sa mi u Eurony páči najviac? Tak v prvom rade sú to výrobky, ktoré som si zamilovala, spravodlivý systém odmeňovania, nikto ma do ničoho nenúti, sama sa rozhodnem koľko času a energie budem tomu venovať, podpora celého tímu a nové priateľstvá.

...


EDIT 4.4.2020

V posledných mesiacoch sa moja obchodná sieť začala krásne rozrastať. Do tímu prišli nové poradkyne a zákazníci a mne sa podarilo dosiahnuť takýto skvelý úspech, akým dosiahnutie 18% pozície zaručene je. Medzičasom som si vytvorila tiež klasickú web stránku /presne tú, na ktorej práve teraz čítate tento článok o mne :D Aj vďaka nej sa mi začínajú ozývať úplne cudzí ľudia z rôznych kútov Slovenska, aby som im pomohla s objednávkou a poradila. Splnilo sa mi ešte niečo veľké. Niekedy v polovici januára sa mi ozvala pani z vydavateľstva, že by so mnou radi spravili rozhovor o mne a o firme Eurona. Jednoducho ich veľmi zaujala táto stránka svojím obsahom aj spracovaním.

Rozhovor si môžete prečítať v magazíne EKO bývanie/bydlení, ktorý vyšiel nedávno. Takže marec 2020 hodnotím rozhodne ako najúspešnejší, čo sa týka mojej spolupráce s Euronou.

A keby ste si rozhovor mali chuť prečítať aj online, kliknite na odkaz nižšie
....
Samozrejme, veľká vďaka celému môjmu tímu, dievčatám, ktoré takisto "chcú byť ako ja", budovať si svoje vlastné obchodné siete a postupne nakupovať za provízie a plniť si svoje sny vďaka Eurone.

Samozrejme okrem vďaky cítim tiež veľkú zodpovednosť za tieto moje dievčatá, chcem im byť tou najlepšou sponzorkou, akou sa len dá a vždy im pomôcť a poradiť ako najlepšie viem. Mnohé z nich už vedia, že sa na mňa môžu so svojím dotazom obrátiť kľudne aj v neskoršej večernej hodine, snažím sa hneď reagovať. Mnohé z nich sa tiež stali mojimi kamarátkami, s ktorými dokážeme "pokecať" aj úplne o bežných radostiach a starostiach. Toto sa mi na eurone veľmi páči, stretnete ľudí, s ktorými budete tvoriť skvelú partičku! Baby, vďaka. ☺

Eurona je skvelá príležítosť, stane sa vášňou aj koníčkom zároveň. Som za ňu veľmi vďačná.

Mojím cieľom je nateraz si túto pozíciu posilniť a pracovať na tom, aby tam v priebehu tohto roka padla aj vytúžená 21% ...ale o tom zas nabudúce ☺ ....


EDIT 1.8.2020

... Tak a je to tu! Posledné júlové dni boli celkom turbulentné, môj postup na najvyššiu províznu hladinu bol "na spadnutie" Keď som v marci dosiahla ten predposledný stupienok, ani v tom najtajnejšom sne by ma nenapadlo, že už o štyri mesiace budem oslavovať  znova a to rovno pozíciu 21%. Bolo to neskutočné, nádherné, neuveriteľné ... Čaká ma obhajoba titulu. 


EDIT 29.9.2020

Tak sa to podarilo! Stala som sa novou top manažérkou a zaradila sa medzi najúspešnejšie poradkyne Eurony. Aktuálne má moja obchodná sieť takmer 250 spokojných poradcov a registrovaných zákazníkov. Predomnou sú nové vízie a ciele, na ktoré sa už teraz veľmi teším. 

Medzičasom som dala v práci výpoveď a začína ma živiť už len Eurona a to som mala prácu  "s istotami" v štátnej správe. Eurona rozhodne stála a stojí za to!

Moje najväčšie úspehy prišli v roku, ktorý bol pre nás všetkých v súvislostí s pandémiou koronavírusu jedným z najťažších... Tejto spolupráce si nesmierne vážim a som za ňu vďačná. Zvlášť teraz, kedy len s ťažkosťami prežívajú mnohí podnikatelia a bežní zamestnanci. Nášho odvetvia sa koronakríza prakticky nijako extra nedotkla, ba naopak výrazne posilnila. 

Všetkým by som rozhodne odpuručila myslieť aj na zadné vratka a budovať si niečom "bokom", v prípade ak sa zas zopakuje niečo podobné, ako prežívame teraz. Aj keď si veľmi prajem, aby sme už nikdy nemuseli tieto situácie zažívať a riešiť ...

... 

Teším sa na ďalšie pokračovanie tohto môjho príbehu. :-


odkaz na oficiálne stránky Eurona By Cerny