Podnikanie s EURONOU

Eurona to nie sú len kvalitné výrobky do Vašej domácnosti, ale tiež skvelá príležitosť...

Získali ste u Eurony vlastné zákaznícke číslo? Gratulujem, bolo to určite skvelé rozhodnutie! Odteraz bude každý váš ďalší nákup lacnejší minimálne o 20% maržu až do maximálnej výšky 30% z katalógovej ceny výrobkov.

Ale získali ste aj niečo naviac - jedinečnú príležitosť. S Euronou si môžete prilepšiť pár eur do rodinného rozpočtu, ale tiež získať bočný príjem alebo si budovať finančnú nezávislosť. Páčilo by sa Vám to? Čítajte ďalej!


Ako nezávislý registrovaný zákazník môžete odteraz čerpať všetky výhody a získavate i tieto možnosti (nie je treba si niektorú z nich vyberať, platia všetky automaticky, tak, ako sa Vám hodia):

  1. Poradca - zdieľa Euronu, delí sa o zážitok s výrobkami, zákazníkovi odproručí vlastné zákaznícke číslo a buduje tak svoju vlastnú obchodnú sieť, postupuje po schodíkoch na vyššiu pozíciu = percentá, ktoré získa späť z obchodného obratu svojej siete.
  2. Predajca - privyrába si katalógovým predajom, jeho nákupná cena je vždy nižšia o 20-30% maržu oproti katalógovej cene. Tento rozdiel je jeho ďalší zisk. Väčšinou doma perie a upratuje zadarmo.
  3. Samospotrebiteľ - nakupuje kvalitnú drogériu podľa potreby pre seba vždy za veľkoobchodné ceny podľa potreby. Nie je nútený k žiadnym povinným nákupom a odberom ani limitom objednávky.

                                                  ___________________________________


Chcete naplno využiť príležitosť, ktorá sa Vám s Euronou ponúka? Kontaktuje ma, budem sa Vám individuálne venovať!

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Alebo ešte stále nad tým premýšľate? Pozrite na môj príbeh v úvodnej časti stránky a príbehy ďalších úspešných poradkýň z mojej skupiny TU. Určite Vám budú tou správnou inšpiráciou. Teším sa už na ten Váš :o/


odkaz na oficiálne stránky Eurona By Cerny